dacă o prăjitură și un pachet de napolitane costă 12 RON iar prăjitura este cu 2 RON mai scumpă decât pachetul de napolitane Află cât costă fiecare produs
Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Matematică. Ne bucurăm dacă informațiile oferite v-au fost de folos. Pentru întrebări sau asistență suplimentară, nu ezitați să ne contactați. Revenirea dumneavoastră ne onorează – adăugați-ne la favorite pentru a fi mereu la curent!