2 kg -- 28 lei
4 kg -- 30 lei
12 kg -- 35 lei
--------------------
Cât costă 1 kg?




VĂ ROG MULT!!!!!!!!

VĂ DAU CORONA!!!!!!!!

ȘI 30 DE PUNCTE!!!!!!!!!!​