450. Valentin a plătit pentru un rucsac cu 135 de lei mai mult decât pentru o șapcă. Cât coste fiecare produs, dacă 4 şepci costă cât un rucsac? cu metoda grafica Urgenttt
Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Matematică. Ne bucurăm dacă informațiile oferite v-au fost de folos. Pentru întrebări sau asistență suplimentară, nu ezitați să ne contactați. Revenirea dumneavoastră ne onorează – adăugați-ne la favorite pentru a fi mereu la curent!