pentru 89 kg de pere și 98 kg de mere sau plătit 472 RON iar pentru 112 kg de pere și 14 kg de mere sau plătit 266 RON Câți a plătit pentru 1 kg de pere? Dar pentru 1 kg de mere? urgent vă rog! prin metoda comparației dau 70 de puncte
Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Matematică. Ne bucurăm dacă informațiile oferite v-au fost de folos. Pentru întrebări sau asistență suplimentară, nu ezitați să ne contactați. Revenirea dumneavoastră ne onorează – adăugați-ne la favorite pentru a fi mereu la curent!