pentru două pachete de unt și 3 kg de făină sau plătit 39 RON iar pentru 4 kg de unt și 5 kg de făină se plătesc 71 RON Cât costă un pachet de unt un kilogram de făină
Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Matematică. Ne bucurăm dacă informațiile oferite v-au fost de folos. Pentru întrebări sau asistență suplimentară, nu ezitați să ne contactați. Revenirea dumneavoastră ne onorează – adăugați-ne la favorite pentru a fi mereu la curent!