Răspuns :
Răspuns:
12kg= 4×12=48 lei
23kg=4×23=52lei
Răspuns:
4 ori doispe egal
sper ca team azutat
Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Matematică. Ne bucurăm dacă informațiile oferite v-au fost de folos. Pentru întrebări sau asistență suplimentară, nu ezitați să ne contactați. Revenirea dumneavoastră ne onorează – adăugați-ne la favorite pentru a fi mereu la curent!