Răspuns :
Răspuns:
◇◇◇◇Baftaaaaaaaa!!!!!☺️◇◇◇◇

Răspuns:
Explicație pas cu pas:
Cat costa 4 caiete?
100 lei - 42 lei = 58 lei
Cat costa un caiet?
58 lei : 4 = 14,5 lei
Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Matematică. Ne bucurăm dacă informațiile oferite v-au fost de folos. Pentru întrebări sau asistență suplimentară, nu ezitați să ne contactați. Revenirea dumneavoastră ne onorează – adăugați-ne la favorite pentru a fi mereu la curent!