Se știe că 3 kg de pere costă cât 4 kg de mere Dacă 1 kg de pere și 2 kg de mere costă 10 RON Aflați prețul unui kilogram de pere toate ecuația va rog
Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Matematică. Ne bucurăm dacă informațiile oferite v-au fost de folos. Pentru întrebări sau asistență suplimentară, nu ezitați să ne contactați. Revenirea dumneavoastră ne onorează – adăugați-ne la favorite pentru a fi mereu la curent!